Агросфера – пріоритет інвестицій

13 Лютого 2018

За сприяння Наукового парку та підтримки керівництва Донецького національного університету імені Василя Стуса 8.02.2018 відбулася зустріч майбутніх економістів, програмістів, хіміків, біологів із представниками агрохолдінга «Миронівський агропродукт» та компаній Agrohub та RadarTech.

Гості презентували названі компанії та програму MHP accelerator, яка спрямована на підтримку стартапів у агросфері.

Взаємний інтерес спікерів та аудиторії дає надію на плідне продовження першого контакту між молодими науковцями та бізнесом європейського масштабу.

Приміщення та технічне забезпечення було люб’язно надане навчально-практичним центром культурно-естетичного розвитку та соціальних проектів Донецького національного університету імені Василя Стуса.