Діалог про навчання, вигідне усім

23 Травня 2018

З ініціативи Наукового парку «ДонНУ-Поділля», підтриманої керівництвом університету та економічного факультету, 22.05.2018 відбувся науково-практичний семінар «Алгоритми практичного навчання».

Запрошені представники виробничих, фінансових, соціальних, торговельних підприємств разом з  викладачами та студентами факультету шукали відповідь на питання, яким має бути навчання, спрямоване на потреби бізнесу. Ю. Клименко, керівник Наукового парку  - партнера із системних інновацій запрошених підприємств, ґрунтуючись на аналізі світового досвіду та чисельних контактах із підприємствами, запропонував модель практичної підготовки персоналу, яка стимулює усіх учасників на взаємодію, збільшення доходів та набуття досвіду у реальних бізнес-процесах.

Спільна позиція учасників – ініціатива вигідна усім, тому комунікації між студентами, науковим парком та бізнесом стануть регулярними та поширяться на наукову та соціальну сфери.