Новини та події

Перший міжнародний інноваційний форум

19 Вересня 2020

 

Мета Форуму – популяризація інноваційної діяльності, консолідація інтелектуального потенціалу України у відповідності до європейських та світових стандартів, формування міжнародної мережі «Бізнес-Наука», підтримка стартапів та культури підприємництва, створення центрів трансферу технологій, створення комунікаційної платформи для налагодження ефективного діалогу представників органів державної влади, бізнесу, наукових, освітніх і громадських організацій, пошуку інвестиційних ресурсів та додаткових джерел фінансування перспективних інноваційних проектів.

Організаторами Форуму є Вінницька міська рада, Вінницька обласна державна адміністрація, Донецький національний університет імені Василя Стуса та Науковий парк «ДонНУ-Поділля».

Чим відрізнятиметься Форум від інших подібних заходів, що проводилися в Україні?


Маємо ідею провести дієву зустріч, що об’єднає інноваторів, бізнес-спільноту та владу. Ми готові стати комунікативним майданчиком для вироблення спільних напрямів діяльності науки і бізнесу. Заклади вищої освіти та представники бізнесу, які водночас будуть стейкхолдерами, під час проведення Форуму, зможуть напрацювати та визначити потреби наукового ринку та презентувати проєкти/стартапи.

Якщо Ви бажаєте взяти участь у заході в якості спікера або слухача, просимо зареєструватися за посиланням: 
https://bit.ly/2QNmgy3

Якщо Ви бажаєте презентувати свій проєкт/стартап, просимо зареєструватися за посиланням: 
https://forms.gle/8NaoDcRvBEdRv4LV6
Захід проводитиметься в комбінованому форматі - офлайн та онлайн.

В зв'язку з карантинними заходами, кількість учасників, які зможуть взяти участь у Форумі офлайн є обмеженою, але всі бажаючі зможуть долучитися онлайн за посиланням, яке буде додатково надіслано усім зареєстрованим учасникам.

Участь у заході безкоштовна.

Контактна особа:
Гижко Андрій Петрович (a.hyzhko@donnu.edu.ua)
Клименко Юрій Миколайович (ju.klymenko@donnu.edu.ua)

ІНШІ НОВИНИ