Рух у нових напрямках

05 Березня 2019

З минулого року ми рухаємося у декількох нових напрямках, які спрямовані на активізацію участі у реалізації стратегії університету, насамперед у пріоритеті «Трансформація у дослідницький університет», і ініціювали такі проекти, як:

- хаб історії науки та проведення фотовиставки «Університети Поділля» як першого етапу проекту (https://news.donnu.edu.ua/2019/02/25/fotovystavka-universytety-podillya/);

- фонд підтримки інновацій, необхідний для фінансування та підтримки стартапів;

- програма практичного навчання, в рамках якої проведено зустріч студентів економічного факультету з представниками підприємств, підписано угоди про реалізацію цього проекту із підприємствами області, що представляють машинобудівну, приладобудівну, телекомунікаційну та енергетичну галузі, залучено до спільних науково-технічних проектів з підприємствами студентів природознавчого напряму;

- дистанційний навчальний центр.

У просуванні нових підходів до інноваційної діяльності та навчання нам допомагають громадські організації  - постійні партнери наукового парку, зокрема, ГО «Інститут соціалізації інновацій», команда якого сформована з практиків бізнесу.

Зміст процесів у нових напрямках постійно адаптується до змін оточення, тож стежте за новинами!