Ініціативи

Тут - найважливіші,
критично необхідні інновації, які ми впроваджуємо.

Тут - найважливіші, критично необхідні інновації, які ми впроваджуємо. Що більше поширюються наші ініціативи, тим впевненіше ми рухаємося далі. Чим більше опір ініциативам, тим актуальніші вони. Кожний пункт цього розділу матиме продовження.

КОНКУРС СТАРТАПІВ

У 2016-му ми ініціювали Перший регіональний конкурс стартапів. Міська влада сприяла його проведенню, а обласна анонсувала подібний проект.

Наступний конкурс, що проводитиме Науковий парк, буде ще прозорішим, масштабнішим та динамічнішим: ми змінюємося із середовищем, яке ми створюємо.

МІЖУНІВЕРСИТЕТСЬКИЙ ІННОВАЦІЙНИЙ ФОРУМ

Перший круглий стіл університетів міста було проведено за нашою ініціативою та за активної участі міської влади. Синергічний ефект об’єднання інтелекту університетів регіону сприятиме не тільки виживанню в умовах зменшення інтересу абітурієнтів до вітчизняних рухів, але й інноваційному розвитку регіону.

Зустрічі університетів набудуть постійного характеру із усвідомленням необхідності невіртуальної співпраці.

ПРОГРАМА НАУКОВО-ТЕХНІЧНОГО ТА ІННОВАЦІЙНОГО РОЗВИТКУ РЕГІОНУ

Вінницькій області та усьому Поділлю задля незалежності від кон’юнктури аграрного ринку потрібне бачення збалансованого економічного майбутнього. Тому Науковий парк ініціював розробку програми науково-технічного та інноваційного розвитку регіону. Основні засади Програми - інноваційне агровиробництво, диверсифікована економіка та акцент на МСБ.

КОНЦЕПЦІЯ РЕГІОНАЛЬНОЇ ЕКОСИСТЕМИ ІННОВАЦІЙ

Науковий парк активно взаємодіє із усіма учасниками інноваційних процесів. Як наслідок такої взаємодії із владою міста, розроблено концепцію регіональної екосистеми інновацій. Концепція враховує функціонування створених суб’єктів та тенденції (плани) створення нових акторів.

Базовий принцип – відбір конкурентоздатних ідей, команд і стартапів та їх еволюція від R&D-груп до кластерів.

АВТОМАТИЗАЦІЯ КОНТРОЛЮ СТАНУ ПОВЕРХНЕВИХ ВОД РІКИ ПІВДЕННИЙ БУГ

Південний Буг – джерело питної води обласного центру та кількох міст Вінницької області. Нам небайдуже, яку воду ми п’ємо, тому ми наполегливо працюємо над створенням системи автоматизованого контролю якості води у річці – що швидше та об’єктивніше ми знаємо параметри води, то здоровіші наші діти.